Hayatta herkesin bir rolü var

oyunculuk başvurusu için formu doldurmanız yeterli olacaktır. oyunculuk ve yardımcı oyunculuk için doğru adres Happy cast ajans tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. 

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Çuur dizisi Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Yayınlandığı günden itibaren ilgiyle izlenen dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başarılı dizi projesinde siz de rol almak istemez misiniz? Her yaş aralığında deneyimli veya deneyimsiz yeni yüz başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır. Online olarak ilanımız içerisinde yer alan başvuru kayıt formunu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. oyuncu veya yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Ekranların sevilen dizi projesi için başvurularımız başlamıştır. Yeni yüzler arayışımız için ilgilenen herkesin başvuru formlarını bekliyoruz. Başvuru formunda belirtilen bilgileri eksiksiz olarak doldurup, güncel fotoğraflarınız ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.